Produkty DUTEUS -15%. Tylko do 8.03

Trzy kosmetyki, które twój chłopak powinien mieć

Strona główna » Trzy kosmetyki, które twój chłopak powinien mieć

Jeśli pielęgnacja Twojego chłopaka do tej pory opierała się wyłącznie na mydle, paście do zębów i dezodorancie, koniecznie weź sprawy w swoje ręce. Wiemy, że niektórzy panowie podchodzą do stosowania kosmetyków z dużą dozą niepewności. Jak więc zachęcić mężczyznę do poszerzenia pielęgnacji i jakie trzy kosmetyki do męskiej cery to must have w jego kosmetyczce?

Jak go przekonać?

Przede wszystkim nic na siłę. Zmuszanie do pielęgnacji nie jest dobrym sposobem, bo może przynosić efekty odwrotne do zamierzonych. Przedstaw zalety, efekty przed i po – to na pewno zadziała dużo lepiej niż przymus!

Wytłumacz co i jak – często mężczyźni nawet nie wiedzą, jak zabrać się za pielęgnację. Zorganizuj wspólne domowe SPA. Będzie mu dużo łatwiej, gdy będzie mógł liczyć na Twoją pomoc i zobaczy, co robić krok po kroku.

Żel myjący do twarzy, męska cera

Jaka jest męska cera?

Podstawowa budowa skóry mężczyzn i kobiet jest taka sama. Istnieje jednak kilka różnic między nimi. Są one zależne od ilości hormonów w organizmie, a głównie od testosteronu, który wywiera wpływ nie tylko na skórę, ale także na owłosienie i ilość gruczołów łojowych. Męska cera jest bardziej odporna na podrażnienia i czynniki zewnętrzne. Zmarszczki pojawiają się na niej znacznie później, ale w porównaniu z kobiecymi są głębsze i bardziej widoczne.

Aby w odpowiedni sposób pielęgnować męską skórę, najważniejsze jest poznanie typu cery i jej potrzeb. Mężczyźni najczęściej posiadają skórę tłustą lub mieszaną. Taka cera potrzebuje dokładnego oczyszczenia, nawilżenia i regulacji gruczołów łojowych.

Jakie kosmetyki wprowadzić do męskiej pielęgnacji?

Zadbana skóra w dzisiejszych czasach nie jest wyłącznie domeną kobiet. Męska cera również potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji, aby wyglądać zdrowo, ładnie i promiennie. Do jakich trzech kosmetyków powinnaś przekonać swojego chłopaka?

  1. Pielęgnację zacznijcie od żelu do mycia twarzy DUETUS, który pomoże w pozbyciu się nagromadzonych zanieczyszczeń i sebum.
  2. Zadbajcie o tonizację. Wybierzcie tonik DUETUS, którego będziecie mogli używać we dwoje. Kosmetyk przywróci naturalne pH skórze i załagodzi podrażnienia.
  3. Zwieńczeniem pielęgnacji będzie krem do twarzy. Na dzień wybierzcie ten, który zapobiegnie nadmiernemu błyszczeniu skóry. Krem na dzień DUETUS zawiera bogaty w witaminy olej z pestek winogron oraz regulujący wydzielanie sebum i pracę gruczołów łojowych olej konopny. Dodatkowo krem zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska i działaniem wolnych rodników. Jego formuła nie sprawia problemów z aplikacją, krem szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze nieprzyjemnej, tłustej warstwy.
Shopping Cart
Scroll to Top