fbpx

Kosmetyki DUETUS z rabatem -15%

Rozszerzone pory – czy da się je całkowicie zlikwidować

Rozszerzone pory – czy da się je całkowicie zlikwidować

Co to są pory?

Jest to naturalny element skóry, który zapewnia jej prawidłowe funkcjonowanie. Pory są ujściami włosów, toksyn, potu, sebum i martwych komórek naskórka.

Każdy z nas ma pory. Jedne są bardziej zauważalne, inne mniej. Rozszerzone pory to przypadłość, która dotyczy wielu osób. Najczęściej zmagają się z nią posiadacze cery tłustej, mieszanej ze skłonnością do nadmiernego przetłuszczania. Pory mogą stać się bardziej widoczne i rozszerzone na skutek niewłaściwej pielęgnacji, niekorzystnych warunków atmosferycznych, trądziku czy predyspozycji genetycznych. Mogą gromadzić nadmiar sebum, zanieczyszczenia i złuszczony naskórek. Ponieważ pory są naturalną częścią skóry, nie da się ich całkowicie zlikwidować. Jednak głównym sposobem na to, aby nie rzucały się w oczy, jest pielęgnacja, która skupia się na odpowiednim oczyszczeniu i złuszczaniu naskórka.

Oczyszczanie – Wybierz żel, który skutecznie oczyszcza, nie podrażniając skóry. Żel do twarzy DUETUS zawiera kwas salicylowy, który głęboko oczyszcza i odblokowuje pory.    

Peeling DUETUS – to wymiatacz zanieczyszczeń.  Za złuszczanie odpowiadają zmielone nasiona czarnuszki i korund. 

Maseczka z zieloną glinką DUETUS – to idealne uzupełnienie pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej. Reguluje wydzielanie sebum, a zawarty w składzie węgiel aktywny, dogłębnie oczyszcza i absorbuje zanieczyszczenia.  

Tonik DUETUS – ogranicza produkcję sebum, łagodzi podrażnienia i doskonale przygotowuje skórę na kolejne kroki pielęgnacyjne.  

 
Mężczyzna oczyszcza skórę
Twarz

Jak oczyszczać męską cerę?

W dzisiejszych czasach dbanie o skórę to nie tylko domena kobiet. Pielęgnacja cery staje się dla wielu mężczyzn istotnym elementem codzienności. Odpowiednie oczyszczanie twarzy to

Czytaj więcej »
Shopping Cart
Scroll to Top