Produkty DUTEUS -15%. Tylko do 8.03

Niepokojące sygnały od skóry 

Strona główna » Niepokojące sygnały od skóry 

 

krem na dzień Duetus - właściwości

Czy potrafisz zareagować na sygnały, które wysyła Ci Twoja skóra? 


❗️Uczucie ściągnięcia – oznacza odwodnienie. Skóra potrzebuje głębokiego nawilżenia i odżywienia 
 
❗️Zaczerwienienie – jeśli pojawia się po zastosowaniu niektórych kosmetyków, może to wskazywać na reakcję alergiczną na składniki zawarte w kosmetykach i konieczność zmiany pielęgnacji na delikatniejszą.  

❗️Pieczenie – skóra jest podrażniona lub mocno odwodniona. Warto na jakiś czas zrezygnować z peelingu, aby przywrócić skórze naturalną równowagę. 

❗️Łuszczenie – to oznaka wyjątkowo suchej skóry lub efekt stosowania agresywnych kosmetyków. Skóra potrzebuje nawilżenia i delikatnej pielęgnacji. 

❗️Błyszczenie– oznacza nadmierną pracę gruczołów łojowych. Jest to reakcja obronna skóry i jest najczęściej spowodowana niedostatecznym nawilżeniem i nadmierną suchością. Może też oznaczać nadaktywność hormonów androgenowych. 

❗️Ziemisty kolor – przyczyną może być niewystarczające codzienne oczyszczanie lub brak złuszczania. Do takiej cery idealnie sprawdzi się peeling DUETUS.  

❗️Utrata jędrności – oznacza wolniejszą regenerację skóry. Głównymi przyczynami są sucha skóra, brak snu, odwodnienie organizmu. Twoja skóra potrzebuje odżywienia i ujędrnienia. 

Pamiętaj, aby szybko reagować na wysyłane przez skórę sygnały. Dzięki temu szybciej przywrócisz jej naturalny blask i równowagę.  

Slide 1

Przesuszona skóra - czy da się ją uratować?

Walczysz z przesuszoną skórą twarzy? Towarzyszy Ci uczucie ściągnięcia i nie wiesz, jak temu zaradzić? Nic straconego, wprowadzenie tej rutyny pielęgnacyjnej pomoże Ci się uporać z przesuszoną skórą raz na zawsze.

Slide 2
Jak skutecznie dobrać krem do potrzeb skóry?

Chcesz w rozważny sposób podejść do pielęgnacji, ale nie wiesz jakiego kremu potrzebuje Twoja skóra? Podpowiadamy, czego szukać w kremach do cery suchej, tłustej, naczynkowej i wrażliwej.

Slide 3
Prawidłowe oczyszczanie skóry twarzy

Myjesz twarz pod prysznicem, żeby zaoszczędzić czas? Pozbądź się tego szkodliwego nawyku i dowiedz się, jak prawidłowo oczyszczać twarz.

previous arrow
next arrow
Shopping Cart
Scroll to Top