fbpx

Kosmetyki DUETUS z rabatem -15%

Jak przestać się świecić na twarzy

Jak przestać się świecić na twarzy

Posiadasz tłustą skórę? Na pewno często borykasz się z nadmiernym błyszczeniem się. Jest ono szczególnie widoczne po całym dniu, a latem, gdy temperatury są wyższe, może być jeszcze bardziej uporczywe. Odpowiednia pielęgnacja pomoże uregulować pracę gruczołów łojowych i zredukować świecenie się twarzy.

Sposoby na świecenie się twarzy

Oczyszczaj skutecznie, ale delikatnie. Używaj kosmetyków, które zawierają kwasy o właściwościach złuszczających i odblokowujących pory. Znajdziesz je w żelu myjącym DUETUS. Unikaj kosmetyków, które w składzie mają alkohol.

Raz, maksymalnie dwa razy w tygodniu stosuj peeling. Nie złuszczaj skóry zbyt często. Postaw na kosmetyk, który skutecznie złuszcza, jednocześnie odżywiając skórę. Np. Peeling do twarzy DUETUS.

Nawilżaj! Dzięki odpowiedniemu nawilżeniu Twoja skóra nie będzie stymulowana do nadmiernej produkcji sebum. Wybierz krem do twarzy DUETUS, który zawiera seboregulujący nacynamid i kompleks zabezpieczający skórę przed wpływem czynników zewnętrznych. Stosuj również krem podczas wieczornej pielęgnacji. Nocą Twoja skóra chłonie składniki odżywcze i regeneruje się.

Stosuj kosmetyki uzupełniające

Maseczki z glinkami pomogą oczyścić pory i uregulują prace gruczołów łojowych. DUETUS maseczka do twarzy zawiera glinkę zieloną oraz węgiel aktywny, który ma zdolność pochłaniania toksyn.

Serum regulujące może stanowić Twoją tajną broń w walce z niedoskonałościami i błyszczeniem. Dodatkowo redukuje przebarwienia i zmiany skórne.

Jeśli masz swoje triki na świecenie się twarzy, koniecznie podziel się nimi w komentarzu!

Shopping Cart
Scroll to Top